Anjelská terapia

Pri energetickej práci využívam aj pomoc jemnohmotných svetelných bytostí.

Ak máte pocit potreby privolať k sebe určitú jemnohmotnú energiu, či už anjela, vzostúpeného majstra, alebo prírodnú bytosť a využiť ich pomoc pri Vašich procesoch v živote, môžem Vám byť pri tom nápomocná.

Ak Vás to intuitívne „ťahá“ k nejakému anjelovi, tak Vám chce naznačiť, že Vám môže v určitej situácii pomôcť.

 V nasledovnej tabuľke je stručný popis anjelov a vzostúpených majstrov a ich „oblasti zodpovednosti“ – tieto nemusia korešpondovať s Vašimi skúsenosťami – môže byť, že pre Vás rozvinula alebo použila daná bytosť iné schopnosti – preto prosím neberte tieto priradenia ako dané.

Serafíni: Anjeli lásky, anjeli svetla
Cherubíni – Kerubovia: Anjeli múdrosti, strážcovia poznania
Elohim: Očista od cudzích energií, sprievodcovia k svetelnej ríši
Metatron: Strážca splnenia prianí, duchovného tela, korunnej čakry.„Anjel prítomnosti“. Pomáha deťom, volajte a proste ho, aby pomohol pri zložitých problémoch s deťmi. Ak majú problém s učením aj vtedy je veľmi nápomocný. Stojí aj pri tých deťoch čo prešli už na druhý breh. Posiľnuje kreativitu, prijatie vlastnej božskosti, blízkosti k bohu a prijatie božej lásky.
Gabriel: Spása, vyslobodenie, sloboda, poriadok, disciplína, nádej„Posol Boží“. Pomôže s komunikáciou. Pomáha pri tehotenstve a volajte ho ku pôrodom. Bude vám oporou pri začínajúcich projektoch,. Pomôže vám pri rozpoznaní očakávaní, prianí a túžob. Dodá do situácii potrebnú jasnosť. Podporí vás pri rozspúšťaní blokád na mentálnej a emocionálnej úrovni, pri odpúšťaní, prijatí zmien.
Michael: Dáva silu, odvahu a ochranu„Ten, kto je ako Boh“. Zbavuje strachu a dodáva odvahu a uvoľňuje energiu. Volajte ho keď sa bojíte o svoju bezpečnosť. Dáva silu, aby sme nasledovali pravdu a napĺňali božské poslania. Postará sa o pohyb vo všetkých úrovniach, pomôže nám zbaviť sa nepotrebných vecí v našom živote.
Jofiel: Prekonanie strachu, úzkoprsosti, pýchy a nevedomosti, podporuje pri učení a koncentrácii, patrón umelcov„Boh je moja pravda“. Archanjel Jofiel nám dáva posolstvo o pravde, o božej pravde. Všetko posudzovanie, hodnotenie, či kritizovanie iných ľudí, nás vedie k neláske k sebe samému. Pomáha nám rozlíšiť čo je pre nás v živote skutočne dôležité, odkrýva nám náš pohľad na svet. Ak sa v živote zmietame v chaose, a nevieme nájsť cestu, veľmi rád nám otvorí iný pohľad – nadhľad na vec.
Chamuel(Kamael): Ochranca ciest a medziľudských vzťahov„Ten, kto vidí Boha“. Jeho “pole pôsobnosti” sú predovšetkým vzťahy, či už sa jedná o partnerské, kamarátske, rodinné alebo pracovné. Pomôže ale aj v stresových situáciách, inšpiruje a podporí v nás kreativitu. Pôsobí všade tam, kde sa stratila radosť zo života a má byť opäť objavená.
Rafael: Ochranca cestujúcich a liečitelov„Boh lieči“.Úlohou je liečiť telo a pomáhať liečiteľom a posilňuje ich schopnosti a vedie ich ruky pri liečení. Pomáha lekárom vykonávať ich prax. Proste ho pri cestovaní, aby bol vaším ochrancom.
Uriel: Pomôže ti pri strachu a dychtivosti, prinesie ti mier a radosť„Boh je svetlo“. Úlohou je presvetľovať nepríjemné situácie a osvietiť naše myšlienky, aby sme boli schopní riešiť situácie s jasným a čistým umom. Pomáha odstrániť závisť a naučiť odpúšťať. Pomáha pri transformácii, manifestácii vízií, dodá potrebnú silu, odhodlanie a štruktúru.
Zadkiel: Ochranca milosrdenstva a spravodlivosti,,Spravodlivosť božia“. Spája nás s božskou podstatou našej duše, rozvíja najvyšší potenciál každej bytosti. Vedie nás k pochopeniu všetkých súvislostí a zákonitostí, objasňuje to, čo nechápeme. Harmonizuje nerovnováhy, ukľudňuje naše myšlienky a pomáha pri meditácii. Pomôže nám, keď na niečom lipneme, nedokážeme sa zbaviť a odovzdať to.
Haniel: Ochranca všetko obsahujúcej lásky a láskavosti,,Božia milosť a sláva“. Zavolajte ho, keď budete potrebovať milosť, mier, vyrovnanosť radosť, harmóniu. Otvorí vo vás nadšenie pre novú tvorivosť a naučí zodpovednosti samého za seba. Keď pôjdete na dôležité stretnutie či už pracovné alebo romantické, poproste Archanjela Haniela, aby bol pri vás.
Zaphkiel: vedie ľudí cez ich inkarnáciePomáha nám pri meditáciach a relaxácii. Pomôže nám zmieriť sa s osudovými situáciami.
Raziel: Ochranca a apoštol tajomstva života a tvorivosti boha„Tajomstvo božie“. Lieči duchovné a psychické bloky. Pri túžbe spoznať tajomstvá ezoterickým záležitostiam poproste ho, aby vás zasvätil do ich tajov. Dokáže vo vás prebudiť vlastné ,,ja“.
Sandalfon: Ochranca rastu na materiálnej úrovniNesie naše modlitby a prosby k Bohu a je strážcom našich tajných myšlienok a prianí. Dodá nám potrebnú silu pre rast na materiálnej úrovni. Lieči agresívne sklony. Pomáha pri určovaní pohlavia embrya.
Azrael:prechod, zmeny, transformácia„Komu pomáha Boh“. Je tiež Anjelom smrti, lebo prichádza v hodine fyzickej smrti a prevádza ich na druhý breh. Zavolajte ho ku svojím blížnym, bude o nich s láskou postarané v ich poslednej hodine. Lieči zármutok. Pomáha novo prichádzajúcim dušiam a duchovným učiteľom.

Vzostúpení majstri:

Aeolus: Formovať vlastný život
Angelika: Staré vypustiť, učiť sa
Christus: Pravda, kvalita vedenia, spasenie
Djwal Khul: Sebavedomie, posilnenie aury, liečivá sila duší
El Morya: Posilnenie dôvery, božia vôľa, ochrana, sila
Helion: Charizma, vyžarovanie
Hilarion: Životná úloha, meditácia
Kamakura: Posilniť činorodosť
Kuthumi: Trpezlivoať, zmysel pre realitu, mierumilovnosť
Kwan Yin: Milosrdenstvo, vypustiť strnulosť, prívetivosť
Lady Nada: Prijať sám seba, pôžitok zo života, neobmedzená láska, vďačnosť, oddanosť
Lady Portia: Vnútorná vyrovnanosť, spokojnosť, zasvätenie
Lao Tse: Zachovať pokojnosť, vnútorný pokoj, umiernenosť
Maha Chohan: Byť v strede, zachovať prehľad, vysielaná inofrmácia, požehnanie
Matka Mária: bezpečie, požehnanie, obnovenie
Orion: Život, vízie, intuícia
Pallas Athene: Radosť, kreativita
Saint Germain: Slobdná voľba, sebaspoznanie
Sanat Kumara: Radosť žiť
Seraphis Bey: Očista, životná sila
Victory: Rast, harmónia

Ak chcete nosť pri sebe mandalku anjela alebo vzostúpeného majstra, môžete ju objenať cez http://www.mandala-shop.eu

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s