Odrušenie manipulatívnych vzťahov, energetických pút

Počas nášho dňa sa stretávame s rôznymi situáciami, ľuďmi, predmetmi,.. a vytvárame ku nim vzťah – energetické puto. Takto sa to opakuje deň čo deň, rok čo rok, celý náš život. Niektoré putá po čase stratia energiu, zmiznú, rozplynú sa. Niektoré naopak pomocou našich myšlienok zosilnia.

Aby to nebolo také jednoduché, aj ľudia, s ktorými sme prepojaní majú s ich okolím tieto putá a takto sme navzájom všetci poprepájaní. Môžete si to predstaviť ako jednu veľkú paučinu.

Putá, cez ktoré sme nevedome napojení na iných nás môžu obmedzovať, prinášať nám energie, ktoré nepochádzajú z nášho stredu. A tak sa môže stať, že sa zrazu cítime čudne, nesvoji a nevieme odkiaľ tento pocit pochádza. Vtedy môže byť, že akurát kamarátkina kamarátka je emočne veľmi rozladená a vy ste dostali cez vaše prepojené putá jej energiu.

Pri odrušení energetických pút odstraňujem len skutočne nepotrebné putá a manipulatívne putá. Kedže týmito putami prechádza energia od Vás k iným a od iných ku Vám a obe strany sú na tento zdroj energie zvyknuté, vytváram počas liečenia pre Vás a Vaše už odpútané okolie náhradný zdroj energie, aby sa energetické systémy na oboch stranách mohli stabilizovať v novej situácii.

Odrušenie nepotrebných energetických pút prináša jasnosť v pocitoch a mysli, ľahšie nájdete svoj stred pri emocionálnych výkyvoch, cítite sa jednoducho svoji. Zároveň máte jasnejšie vnímanie pre Vás dôležitých ľudí, s ktorými Vás spájajú putá ineho charakteru.

Odrušenie pút odporúčam robiť pravidelne, v intervaloch podľa vlastného uváženia.

Dodatok z 23.2.2012 – v FB skupine padla pripomienka, že putá si môže pretnúť len každý sám. Tu sa jedná o putá z hlavných čakier, ktoré ja neptretínam. Do tých Vám nikto iný nemôže zasahovať, je na Vašom rozhodnutí či v nich chcete zotrvať a s kým. Ak sa chcete odpútať od niekoho, s kým Vás spája puto z hlavných čakier, rada Vám poradím ako.

Na FB mala Ivanka pár otázok a keďže čo sa spýta jeden, to zaujíma aj iných, pre Vás náš rozhovor:

Otázka Ivany: “Neda mi nespytat sa ako sa daju rozlisit nepotrebne a manipulativne puta? maju inu farbu alebo ako? dakujem :))”

Tina: “Nepotrebne ja vidim ako “slamky” ktore idu z tela, manipulativne su schovane a musim ich zviditelnit” mentalnym prikazom. “

I: “hm… a ked niekto niekoho manipuluje a ty to odpojis… ten clovek na chvilu bude oslobodeny, a ked sa znovu stretne s tym co ho manipuluje a on v sebe nema mentalnu a energeticku silu, ktoru mohol ziskat len svojou volou, neobnovia sa tie spojenia?”

T: “Vtedy sa mozu obnovit,preto je mojou ulohou pocas terapie naviest cloveka k sebarozvoju,sebalaske,uvedomenia si vlastnej sily. Po odpojeni a prace na sebe sa clovek lahsie dostane do svojho stredu a takto ma vacsiu sancu prestat sa nechat manipulovat. :)”


Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s